X
پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی سهیل گیفت

کیف سمیناری، کیف پول

کیف سمینار تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی فوق‌العاده‌ای است که شما می‌توانید به مشتریان خود هدیه بدهید. چراکه هر فردی برای شرکت در یک سمینار، جلسه یا کنفرانس به آن نیاز دارد

ست مدیریتی

ست مدیریتی بیشتر برای روی میز اداری و زیبایی میز کار و اتاق کار خودتان، هدیه دادن به عزیزانتان، هدیه دادن به مدیر یا مسئول ارشدتان و همچنین استفاده از ست مدیریتی تبلیغاتی با هدف تبلیغات و بازاریابی به کار برده می‌شود.

ابزارهای تبلیغاتی

ابزار تبلیغاتی کی از هدایای مناسب برای بسیاری از افراد می‌باشد که در زمینه‌های مختلفی استفاده می‌شود و نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر ماندگاری بالاتری دارد البته نوع و جنس ابزار تبلیغاتی بستگی به مواد اولیه مصرفی در ساخت و طراحی آنهاست.

هدایای تبلیغاتی

فلش مموری

فلش تبلیغاتی یکی از پرکاربردترین ابزارهای تبلیغات در کسب و کار است که علاوه بر جذب مشتریان به آن برند و حفظ قابلیت ذخیره سازی اطلاعات مزایا و کاربردهای متفاوتی دارد. فلش‌های تبلیغاتی در انواع مختلفی در بازار عرضه شده است.

جاکلیدی و جاکارتی

جاکارتی تبلیغاتی بهترین زمینه را برای برندسازی و رشد و توسعه کسب‌و‌کار شما فراهم می‌کند چراکه هر بار مشتریان شما به جاکارتی تبلیغاتی که به آن‌ها هدیه داده‌اید نگاهی می‌اندازند نام شرکت و محصولات شما در ذهن آن‌ها مرور می‌شود

خودکار و روان نویس

خودکار تبلیغاتی هم مانند سایر هدایای تبلیغاتی جنس و نوع متفاوتی دارد و معمولا مدیران با توجه به هدفی که از تبلیغ خود دارند آن را به مخاطبان هدیه می‌دهند. مدیران با توجه به نوع تبلیغ و هزینه مد نظر می‌توانند نام شرکت و برند خود را بر روی آن چاپ کنید.

اخرین اخبار

چاپ هدایای تبلیغاتی بر روی انواع اشیاء

تبلیغات یک ارتباط بازاریابی است که پیام تبلیغاتی برای فروش محصول، خدمات و یا غیره مورداستفاده قرار می‌گیرد. حامیان تبلیغاتی معمولاً شرکت‌هایی هستند که مایل به تبلیغ محصولات و خدمات خود هستند. تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلف ازجمله رسانه‌های سنتی مانند روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و تبلیغات در فضای باز و یا پست مستقیم و رسانه‌های جدید مانند نتایج جستجو، وبلاگ‌ها، رسانه‌های اجتماعی و پیام‌های متنی صورت می‌گیرد.
معمولا کسانی که کار فروش را انجام می‌دهند، بر این باورند که چاپ هدایای تبلیغاتی باعث بدست آوردن رضایت و وفاداری مشتریان و همچنین بالا بردن اعتماد به برد شرکت‌ها می‌شود. همانطور که می‌دانید کسب و کار در بازار وظیفه دارد تا در هر شرایطی برای مشتریان جلب توجه داشته باشد تا بتواند رضایت آنها از محصول را کسب کند. یکی از بهترین راه‌های کسب این رضایتمندی از سوی مشتری، ارائه و تولید هدایای خاص است که با توجه به خصوصیات اخلاقی و رفتاری فرد مورد نظر ساخته می‌شود و از لحاظ معنوی می‌تواند از هزاران هدیه گران قیمت با ارزش‌تر باشد.

چاپ هدایای تبلیغاتی برای شناخت برند

هدایای تبلیغاتی از دسته محصولاتی هستند که با لوگو یا شعار تجاری هر فرد شناخته می‌شود. بیشترین استفاده برای محصولات تبلیغاتی، تبلیغ یک برند و شرکت می‌باشد. چاپ هدایای تبلیغاتی مناسب و هدیه دادن آن‌ها به مشتریان بعنوان یک روش استراتژیک بازاریابی توانسته است مدیران شرکت‌ها و مشتریان را به یک اندازه تحت تأثیر قرار دهد. شرکت‌ها بازخورد‌های مثبت زیادی از این روش دریافت کرده‌اند و مشتریان نیز همیشه نسبت به دریافت هدایای تبلیغاتی مشتاق بوده‌اند. همانطور که می‌دانید ماندگار ترین چیز در ذهن انسان تصویر است و امروزه شما تمام تصاویر و لوگوهای برندهای معروف را می‌شناسید. بنابراین شکل برند شما می‌تواند نام آن را بیاد بیاورید پس در انتخاب لوگو و نشانه تجاری خود دقت کنید.

مزایای هدایای تبلیغاتی

• تأثیر گذاری زیاد
• جلب وفاداری مشتریان
• آگاهی دادن نسبت به برند شما
• جلب رضایت مشتریان

اهداف چاپ هدایای تبلیغاتی 

• روابط و رویدادهای مربوط به کارکنان
• روابط عمومی
• ایجاد مشتری جدید
• برنامه‌های فروش و توزیع محصول
• معرفی محصولات جدید
• جوایز اهدایی به کارکنان
• برنامه‌های غیر انتفاعی
• برنامه‌های انگیزشی داخلی
• آموزش ایمنی
• ارجاع مشتری

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

RSS
نمایندگی برندهای برتر دنیا
دات نت نیوک فارسی