برای گرفتن استعلام قیمت یا مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912 510 63 68          021 360 55998

خودکار تبلیغاتی هدایای سهیل گیفت

یکی از رایج ترین و کم هزینه ترین هدایای تبلیغاتی که همه ما با آن آشنایی داریم، خودکار است و امروزه هر فردی از آن استفاده می‌کند. همچنین ممکن است حداقل یکبار از این خودکار تبلیغاتی با خود همراه داشتیم و از آن استفاده می‌کردیم و روی آن نام یک محصول، برند، خدمات یا مشخصاتی از آن‌ها چاپ شده بود. این روش امروزه همچنان در حال تکرار است و اینطور که معلوم است اعتبار و ارزش خود را از دست نداده است. خودکار یک نیاز ضروری برای هر فرد است و تقریبا همه افراد همراه خود یک خودکار برای یادداشت کردن موارد روزانه، نوشتن دسته چک، نوشتن شماره تلفن، انجام کارهای بانکی و غیره دارند. تا زمانی که نیاز به خودکار همچنان جزو نیازهای ضروری باقی بماند، خودکار تبلیغاتی و چاپ تبلیغات بر روی خودکار نیز بازدهی و تاثیر گذاری خود را خواهد داشت.

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی فلزی

خودکار تبلیغاتی هم مانند سایر هدایای تبلیغاتی جنس و نوع متفاوتی دارد و معمولا مدیران با توجه به هدفی که از تبلیغ خود دارند آن را به مخاطبان هدیه می‌دهند. مدیران با توجه به نوع تبلیغ و هزینه مد نظر می‌توانند نام شرکت و برند خود را بر روی آن چاپ کنید. . به عنوان مثال خودکارهای فلزی و نسبتا لوکس را به مشتریان وفادار و مشتریان خاص خود اهدا می‌کنند. اما برای حجم بالای تبلیغاتی مثل اهدای هدیه تبلیغاتی در نمایشگاه ها، همایش ها و غیره خودکار تبلیغاتی را برای مخاطبان و مشتریان خود به منظور تبلیغات محصول یا خدماتشان انتخاب می‌کنند.

خرید عمده خودکار تبلیغاتی

همانطورکه گفتیم چاپ تبلیغات بر روی خودکار تبلیغاتی ارزان تر از انواع هدایای تبلیغاتی است. اما به این نکته توجه کنید که کیفیت یک هدیه تبلیغاتی برای مخاطبان با ماندگاری بالا، تاثیر بیشتری در رونق کسب و کار شما دارد.  یک خودکار با جنس نامرغوب هرگز نمی‌تواند برند شما را آنطور که شایسته است در ذهن مخاطب ثبت کند. ما به شما توصیه می‌کنیم که اگر به فکر تهیه و خودکار تبلیغاتی برای برند خود هستید حتما این نکات را به خاطر داشته باشید:

خودکار تبلیغاتی

پخش خودکار تبلیغاتی

قیمت چاپ تبلیغات بر روی خودکارهای تبلیغاتی به عوامل متعددی بستگی دارد. نوع خودکاری که انتخاب می‌کنید، فلزی یا پلاستیکی بودن آن و نوع چاپی که بر روی آن انجام می‌شود همگی از جمله عواملی هستند که در قیمت یک خودکار تبلیغاتی ارزان تاثیر گذار هستند. از جمله دیگر عواملی که در قیمت یک هدیه تبلیغاتی تاثیر دارد عوامل محیطی و نوع خرید این هدایا است.

1. از جوهر مرغوب استفاده شده باشد
جوهر خودکار مهمترین عنصر تشکیل دهنده آن است و بدون جوهر خودکار هیچ کاربردی ندارد. اگر شما از جوهر نامرغوب استفاده کنید، مثلا خودکار شما جوهر پس دهد بیش از اینکه در ذهن مخاطب ماندگار شوید باعث دل آزردگی و دردسر او خواهید شد و این ممکن است نتیجه عکس برای تبلیغات شما داشته باشد.


2. جنس بدنه
علاوه بر نوع چاپ و کیفیت چاپ بر روی خودکار تبلیغاتی بدنه خودکار نیز باید از جنس مرغوب باشد تا خیلی راحت نشکند و خراب نشود. ماندگاری بالای یک خودکار تبلیغاتی یعنی ماندگاری برند شما.


3. داشتن ظاهری زیبا
در کنار تمام موارد ذکر شده برای انتخاب و چاپ تبلیغات بر روی خودکار تبلیغاتی باید زیبایی ظاهری آن را نیز در نظر بگیرید. خودکاری که زیبا نباشد و جذابیت ظاهری برای مخاطبان شما نداشته باشد باعث جلب توجه نخواهد شد و ممکن است چاپ تبلیغات شما بر روی این خودکار اصلا دیده نشود. پس به یاد داشته باشید که زیبایی و جذاب بودن یک هدیه تبلیغاتی برای مخاطب نیز فاکتور بسیار مهمی در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب است.


4. سایز و خوش دست بودن خودکار تبلیغاتی
گاهی دیده شده که افراد برای جلب توجه و خاص بودن هدیه تبلیغاتی خود، تولید و چاپ خودکار تبلیغاتی را به صورت نامتعارف انجام می‌دهند. به عنوان مثال خیلی آن را کوچک می‌سازند و شکل ظاهری آن را طوری طراحی می‌کنند که درون دست به خوبی جای نمی‌گیرد و به اصطلاح خوش دست نیست. فراموش نکنید که شرط تاثیرگذار بون یک خودکار تبلیغاتی استفاده از آن است، پس خودکاری که نشود از آن استفاده کرد یا استفاده از آن سخت باشد تاثیر گذاری لازم در تبلیغات شما را نخواهد داشت.

چاپ خودکار تبلیغاتی ارزان

خودکار تبلیغاتی یکی از پرکاربرد ترین هدایای تبلیغاتی شناخته میشود که امروزه در اکثر سازمان ها و شرکت ها برای معرفی خدمات  یا محصولات از آن استفاده میکنند. شاید شما هم بارها از این خودکارهای تبلیغاتی دریافت کرده باشید که خدمات یا برند یک شرکت را معرفی کرده است که در یاد شما ثبت شده به همین دلیل است که خودکار تبلیغاتی با توجه به هزینه پایین و کیفیتی که دارد میتواند بهترین گزینه برای معرفی خدمات شرکت شما به مشتریان باشد. همانطور که میدانید خودکار یکی از لوازمی است که هر شخص با هر سنی که دارد ممکن است در طول روز یکبار از آن استفاده کند. خودکار بطور معمول برای یادداشت کردن موارد روزانه، نوشتن دسته چک، نوشتن شماره تلفن، انجام کارهای بانکی و غیره کاربرد دارد.

چاپ روی خودکار تبلیغاتی به شیوه های مختلفی انجام می‌گیرد. به طوری که شما خودکار دلخواه خود را انتخاب کرده و چاپ  تبلیغات، شعار تبلیغاتی یا لوگوی برند خود را بر روی آن انجام میشود. نوع چاپ و شرکت تبلیغاتی که این چاپ برا برای شما انجام می‌دهد بسیار اهمیت دارد.

انواع خودکار تبلیغاتی


خودکار تبلیغاتی فلزی

خودکار تبلیغاتی فلزی یکی از زیباترین و شیک ترین نوع خودکار تبلیغاتی است که اکثر شرکت ها و سازمان ها به مشتریان خاص خود هدیه میدهند که قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر خودکارهای تبلیغاتی دارد.


• خودکار تبلیغاتی مدیریتی

خودکار تبلیغاتی مدیریتی، بهترین مدل خودکار های تبلیغاتی است. این خودکارها می تواند قیمت بسیار بالایی داشته باشند و معمولا برای هدیه به مدیران ارشد و مهمانان خاص مورد استفاده قرار میگیرند. 


خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

 خودکار تبلیغاتی پلاستیکی می تواند یکی از عمومی ترین و پرفروش ترین خودکار تبلغاتی و هدایای تبلیغاتی بشمار رود. همچنین خودکار پلاستیکی جز نمونه خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت بوده و به همین دلیل بیشتر شرکت ها و سازمان ها برای تبلیغات برند و خدمات خود از آن استفاده میکنند.


دلیل کاربرد بالای خودکار تبلیغاتی در زمینه تجارت و بازاریابی

با وجود محصولات تبلیغاتی متفاوت و تأثیرگذاری بالایی که همه آن­ها می­توانند در بازاریابی و افزاش شهرت نام تجاری شما داشته باشند. همچنین حتماً توجه داشته باشید که قیمت خودکار تبلیغاتی شما چندان برای مخاطبانتان اهمیت نداردهرکسی می­تواند یک خودکار برای خودش تهیه کند. با این حال اکثر مردم از خودکارهای تبلیغاتی استقبال می­کنند. نکته­ مهم در اینجا این است که هر کسی با داشتن یکی از خودکارهای تبلیغاتی شما، ناخودآگاه طرفدار نام تجاری شما می­شود.