برای گرفتن استعلام قیمت یا مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912 510 63 68          021 360 55998

لیوان تبلیغاتی هدایای سهیل گیفت

 یکی از این هدیه های تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی می باشد که یکی از پرطرفدار ترین هدایای تبلیغاتی است. در برخی موارد برای تبلیغ یک محصول یا خدمات خود نیاز راه‌های سختی در نظر بگیرید یا بخواهید خیلی زیاد هزینه کنید. حتی با چیزهای کوچک و پیش پا افتاده می‌توانید نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کنید. استفاده از لیوان به عنوان هدایای تبلیغاتی یکی از ایده‌های جالب است که امروزه بسیار محبوب است و هر فردی شاید یک عدد از این لیوان‌های تبلیغاتی با خود دارد و در طول شبانه روز از آن استفاده می‌کند.  شما می توانید یک کار ساده و با قدمت زیاد را انجام دهید که آن کار دادن هدیه است. شما می توانید با کمک هدیه تبلیغاتی بهترین راهکار را برای اهداف خود برنامه ریزی کنید.
لیوان تبلیغاتی به دلیل پر فروش بودن، تنوع بسیار بالایی دارد. لیوان تبلیغاتی، از جمله هدایایی می‌باشد که همراه مخاطب شما در محل کار، ماشین یا منزل است که باعث تبلیغ کار شما می شود و مخاطب برند شما را به خاطر می‌سپارد. لیوان تبلیغاتی با چاپ سابلیمیشن یکی از با دوام ترین چاپ ها است که با قیمتی ارزان به دست مشتریان می‌رسد که این موضوع لیوان تبلیغاتی را به یکی از محبوبترین کالاهای تبلیغاتی تبدیل کرده است. دوام رنگ در چاپ سابلیمیشن بسیار بالاست زیرا به صورت حرارتی نقش شما روی بدنه چاپ می‌شود.

لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی شیشه ای

اگر از لیوان تبلیغاتی برای بازاریابی و کسب و کار کالای خود استفاده می‌کنید حتما به این نکته توجه داشته باشید که لیوان تبلیغاتی یا به عبارتی ماگ های تبلیغاتی باید به دست مشتریان یا دوستانی برسد که از آن در محل های شلوغ یا لوکسی استفاده کنند. در این صورت به غیر از دوستان شما افراد دیگری هم لیوان تبلیغاتی با لوگوی مخصوص شما را می‌بینند. پس بهتر است برای شرکت‌ها یا سازمان‌ها که کارمندان از لیوان شخصی استفاده می‌کنند، این هدیه تبلیغاتی را در نظر بگیرید. لیوان تبلیغاتی هدیه ای مناسب برای ادارات و شرکت ها می باشد که می توان با انتخاب نوع لیوان برند و لگو یا هر چاپی روی لیوان تبلیغاتی انجام داد.
دقت کنید که بر روی لیوان تبلیغاتی حتما از آرم و آدرس سایت خودتان استفاده کنید. از چاپ مطالب غیر ضروری و بی اهمیت خود داری کنید. توجه داشته باشید که هرچه مطالب کمتری بر روی ماگ تبلیغاتی شما چاپ شود اثر گذاری بیشتری بر روی بیننده دارد. بنابراین با چاپ مطالب کوتاه و یا برند مخصوص شرکت خود می توانید چشم های بیشتری را جذب خود کنید. برای اینکه چاپ مطالب شما کیفیت بالایی داشته باشد بهتر است که تعداد زیادی ماگ تبلیغاتی سفارش دهید. با تهیه ماگ تبلیغاتی ارزان می‌توانید تعداد زیادی سفارش دهید و به صورت گسترده تر شرکت خودتان را تبلیغ کنید. در چاپ سابلیمیشن طرح بصورت تمام رنگی و بدون محدودیت رنگی و در صورت نیاز دور تا دور لیوان چاپ می گردد.در چاپ کوره تعداد رنگ های چاپ محدود است و می توان سه الی ۴ رنگ را لحاظ کرد.

 

لیوان تبلیغاتی

انواع لیوان تبلیغاتی

1. لیوان سرامیکی تبلیغاتی

2. لیوان تبلیغاتی استیل

3. لیوان کاغذی تبلیغاتی

4. لیوان تبلیغاتی پلاستیکی

5. لیوان تبلیغاتی حرارتی

لیوان تبلیغاتی چه مزایایی برای کسب و کار شما دارد؟

  • لیوان تبلیغاتی بطوری طراحی و ساخته شده است که شما می‌توانید در تعداد دفعات زیادی در طول شبانه روز از آن استفاده کنید
  • به طور سریع پاسخی تاثیرگذار را دریافت می کنید.
  • شما امکان استفاده از طرح های مختلف و خلاقانه ولی متنوع و جدید تر از تبلیغات قبلی را دارید.
  • امکان ورود تبلیغات شما به محیط کار و حتی منازل و خانواده مخاطبان هدف امکان بیشتر است.

لیوان ارزان قیمت

قیمت چاپ روی لیوان تبلیغاتی پایین‌تر از دیگر هدایای تبلیغاتی دیگر می‌باشد. بطو مثال شما می‌توانید لیوان تبلیغاتی از جنس پلاستیک بخرید و چاپ ارزان روی آن بزنید. به این صورت می‌توانید با کمترین قیمت تعداد زیادی لیوان تبلیغاتی را سفارش داده و به هر کدام از مشتریان خود هدیه بدهید. قیمت لیوان تبلیغاتی حتی برای کسب و کارهای کوچک هم مناسب است و کاسبان می‌توانند با کمترین هزینه، تبلیغاتی با بازدهی بالا داشته باشند و خیالشان از بابت سرمایه گذاری که کرده اند راحت باشد. باید گفت که قیمت لیوان سرامیکی ساده نسبت به لیوان سرامیکی رنگی و یا لیوان سرامیکی حرارتی پایین تر است اما کیفیت همه‌ی آنها یکسان می‌باشد و از عمر بالایی برخوردار هستند.

لیوان تبلیغاتی ارزان قیمت

لیوان تبلیغاتی یکی از انواع مختلف هدایای تبلیغاتی میباشد که اکثر سامان ها و شرکت ها با توجه به نوع خدماتی که به مشتریان ارائه میدهند، میتوانند از این لیوان ها تهیه کنند. لیوان های تبلیغاتی چاپ شده یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی هستند. پس بهترین روش برای رشد کسب و کار استفاده از ابزاری است که شما را به مردم معرفی کند. 

انواع لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی سرامیکی
لیوان تبلیغاتی سرامیکی قابلیت چاپ رنگی از قبیل آرم ،لوگو، عکس را دارد و قابل شستشو می باشد و طرح آن از بین نمی رود. همچنین به عنوان یک هدیه تبلیغاتی شیک و به یاد ماندنی میتوان از این نوع لیوان تبلیغاتی استفاده کرد.

لیوان تبلیغاتی حرارتی
لیوان های تبلیغاتی حرارتی هم جز لیوان های سرامیکی هستند اما با این فرق که در حالت سرد ساده و بدون چاپ یا نقش و تصویر هستند اما به محض ریختن هر نوشیدنی گرم در آن رنگ لیوان تغییر می کند و چاپ تصویر به صورت کامل مشخص می شود. 

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی
لیوان تبلیغاتی پلاستیکی یکی دیگر از انواع لیوان های تبلیغاتی می باشد. همانطور که از اسمش مشخص است این لیوان از جنس پلاستیک نشکن است. به دلیل تنوع و قیمت پایین لیوان پلاستیکی پرطرفدارترین هدیه تبلیغاتی می باشد.

لیوان تبلیغاتی کاغذی
جنس این لیوان از کاغذ مخصوص که در پروسه های تولید بسته بندی مواد غذایی بکار می رود، می باشد. البته باید بگوییم که پوشش پلی اتلینی که در این لیوان وجود دارد باعث بازیافت هرچه زودتر در محیط زیست می شود.

لیوان تبلیغاتی فلزی
یکی دیگر از نمونه لیوان تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی فلزی می باشد. چاپ لیوان های فلزی و استیل قابلیت چاپ لیزری را دارند. باید بگوییم که این نوع لیوان با دوام ترین می باشد و حمل نقل راحت و سبکی دارد.