X

برای گرفتن استعلام قیمت یا مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912 510 63 68          021 360 55998

ساک دستی تبلیغاتی

یکی از بهترین و پر کاربردترین هدایای تبلیغاتی که امروزه بسیار استفاده می‌شود ساک دستی تبلیغاتی است. از این ساک دستی‌ها به عنوان دسته بندی و نگهداری محصولات خریداری شده در فروشگاه ‌ها و مراکز خرید استفاده می‌شود. ساک دستی نه تنها در بوتیک ها، فروشگاه ها، فست فودها و بنگاه های مختلف تجاری و اقتصادی که فروشنده کالا و یا محصولات مختلف هستند ، بلکه در بسیاری از موسسات و شرکت هایی که صرفا نیاز به معرفی خدمات خود در قالب ارائه هدایای تبلیغاتی و حضور در نمایشگاه ها دارند، مورد استفاده وسیع قرار می گیرد . استفاده از ساک دستی هم برای حمل راحت تر محصولات شما توسط مشتری هم برای تبلیغات بسیار مفید و موثر می باشد.

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی برای دسته بندی چه محصولاتی کاربرد دارد؟

1. دسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند انواع پوشاک ، ساعت و زیورآلات، قطعات الکترونیکی، لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع مختلفی از کالاهای فروشگاهی دیگر
2. دسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند انواع سر رسید، کتاب، ست‌های مدیریتی، لوح یاد بود و بسیاری از هدایای ارزشمند تبلیغاتی دیگر
3. دسته بندی برای انواع کاتالوگ‌ها بروشورها، فولدرها، اسناد و فهرست که در هنگام برگذاری فستیوال و سمینارها بیشتر از آنها استفاده می‌شود. 

ساک دستی تبلیغاتی

تاریخچه  استفاده از ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی و پاکت های تبلیغاتی بالغ بر صد سال است که مورد استفاده قرار می‌گیرند و روز به روز استفاده از آنها بیشتر شده است و هرچه بیشتر جایگاه خود را در فرهنگ و قوانین اجتماع پیدا کرده اند. در زمان‌های گذشته افراد برای خرید محصولات و کالاهای خود یک کیسه برای حمل و نگهداری این محصولات استفاده می‌کردند اما همانطور که می‌دانید پلاستیک زمان زیادی طول می‌کشد تا تجزیه شود و به چرخه طبیعت بازگزداننده شود. به همین دلیل به مرور زمان از ساک پارچه ای برای حمل محصولات استفاده شد تا هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم بیشتر از پلاستیک قابل استفاده است.

انواع ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی در دو نوع دوختی و پرسی تولید می‌شود. همانطور که از نام آن پیداست ساک دستی پرسی، به وسلیه دستگاه، پرس شده و بدون جای دوخت است.  ساک دستی دوختی نیز، به صورت دوخته و کاملا مستحکم است. به طور کلی ساک دستی تبلیغاتی در گرماژ 90و 60 ، با تنوع رنگ در پارچه و کاملا مطابق با سلیقه شما قابل چاپ است، ساک دستی تبلیغاتی دوختی، قابل اجرا با چاپ سیلک و حداقل دو رنگ در چاپ و ساک دستی تبلیغاتی پرسی نیز یک رنگ چاپ می‌باشد. یکی از مزایای این نوع ساک دستی، جنس مصرفی آن بوده که علاوه بر استحکام، امکان بازیافت این محصول نیز وجود دارد. دسته ساک دستی تبلیغاتی از استحکام بالایی برخوردار است. قابل ذکر است که ساک دستی تبلیغاتی می تواند به تنهایی در دست هر فرد بصورت یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک ایفای نقش نماید و قطعا نقش قابل توجه ای را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی می کند.
ساک دستی تبلیعاتی در حال حاضر در انواع و اقسام جنس های کاغذی، پارچه ای و یا نایلونی تولید می گردد، که آمرتات بگ با توجه به زمینه فعالیت خود در طراحی ساک دستی و چاپ ساک دستی مشغول می باشد. ساک دستی های کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می گردد که دو مدل گلاسه و مقوای پشت طوسی به جهت استحکام بالاتر باید با سلفون روکش گردد.

تاثیر ساک دستی تبلیغاتی در معرفی کسب و کار

ساک دستی یکی از لوازمی است که امروزه برای بیشتر افراد کاربرد دارد و استفاده می‌شود بنابراین می‌توان از آن برای معرفی و تبلیغ برند استفاده کرد. با زیاد شدن انواع فعالیت های تجاری و استفاده از تجهیزات و نیروهای متخصص در شرکت های مختلف دانستن نوع فعالیت برای اغلب افراد جامعه و اطلاعات کامل در مورد شرکت ها نیازمند کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی می باشد و با جمع آوری اطلاعات و مکتوب کردن آن در بروشور این آگاهی در بسیاری از افراد به وجود می آید . کاتالوگ و بروشور یکی از روش های تبلیغی بسیار موثر در موفقیت فعالان اقتصادی به شمار می آید زیرا معرفی شرکت و اطلاع دادن از انواع تجهیزات و دستگاه ها و نیروهای متخصص و در آخر اهداف آن به خواننده این درک از نوع فعالیت می رسد .