X

برای گرفتن استعلام قیمت یا مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912 510 63 68          021 360 55998

پاور بانک تبلیغاتی

امروزه اکثر دستگاه‌های الکترونیکی با یک باتری که با منبع شارژ می‌شود یا توسط برق مستقیم کار می‌کند بنابراین باید در هر مکانی که هستید دستگاه خود را روشن نگه دارید. یکی از مشکل اصلی کاربران استفاده کننده از این دستگاه‌های الکتریکی، کمبود شارژ و خاموش شدن آن می‌باشد. ممکن است شما در هر مکانی که هستید نیاز به منبع شارژ برای دستگاه خود داشته باشید و از طرفی دسترسی به اطلاعات دستگاه الکترونیک خود نداشته باشید آنگاه باید از پاور بانک استفاده کنید. پاور بانک ها این مشکل را به راحتی حل کرده اند. پاور بانک‌ها با شارژ داخلی خود حداقل به مدت 5 ساعت می‌توانند شارژ دستگاه را ساپورت کنند.

دلایل افزایش استفاده از پاور بانک تبلیغاتی

مهم ترین دلیل افزایش استفاده از پاور بانک‌های تبلیغاتی، سبک و قابل حمل بودن این محصول می‌باشد و شما در هر مکانی که نیاز به شارژ دستگاه خود داشته باشید می‌توانید تا ساعت ها از این دغدغه خلاص شوید. همانطور که می‌دانید انواع مختلف پاور بانک تبلیغاتی با ظرفیت‌های مختلف و کیفیت بالا، در برندهای مختلف مانند سیلیکون پاور، اچ پی، ای دیتا، شائومی و ...قابل تهیه است. شما با هزینه در نظر گرفته شده برای خرید پاور بانک تبلیغاتی می‌توانید مناسب با هزینه خود انتخاب مناسبی داشته باشید. پاور بانک تبلیغاتی از جدیدترین مدل های تبلیغات و کسب و کار است که شما براحتی می‌توانید برند خود را به تبلیغ کنید. در مورد وسایل و ابزار الکترونیک عوامل زیادی هستند که می‌توانند بر قیمت آن تاثیرگذار باشند. در مورد پاوربانک تبلیغاتی نیز همینطور است. یکی از عوامل آن قدرت آمپر آن است که تا چند بار می‌تواند یک وسیله را شارژ کند. هوشمند بودن یا نبودن، جنس و تنوع مدل یک پاوربانک تبلیغاتی نیز عواملی هستند که بر قیمت آن تاثیر می‌گذارند.

پاور بانک تبلیغاتی

پاور بانک تبلیغاتی چه ویژگی‌هایی دارد؟

سعی کنید حتما پاور بانک هوشمند را انتخاب کنید.
2. زمان شارژ دستگاه های شما بیش از حد معمول نشود.
3. گرم شدن بیش از حد پاور بانک نشانه‌ی خوبی نیست و باعث آسیبدیدن دستگاه شما می‌شود.
4. معمولا پاور بانک های جدید یک پورت اضافه برای شارژ کردن لپ تاپ دارند.
5. سعی کنید پاور بانک تبلیغاتی که دارای گارانتی است را انتخاب کنید.

امروزه با افزایش بی شمار استفاده از ابزارهای هوشمند و همچنین استفاده از شبکه‌های احتماعی، باتزی تلفن‌های هوشمند به سرعت خالی می‌شود و شاید برای چند ساعت کافی باشد به همین دلیل اگر بخواهید برای استفاده بیشتر آن را روشن نگه دارید باید از یک منبع شارژ استفاده کنید و پاور بانک بهترین گزینه برای انتخاب است. این محصول در واقع یک نوع باتری همراه است که توسط  پورت یو اس بی شارژ می شود و میتوانید در مواقع ضروری از آن استفاده کنید.

 نکته ای که در پاور بانک ها مهم است اول ظرفیت باتری داخلی آن است که مدت شارژ شدن دستگاه نیز با توجه به ظرفیت پاور بانک تغییر میکند البته این بدین معنا نیست که پاوربانک هایی که دیر شارژ میشوند ظرفیت بالایی دارند بلکه تکنولوژی هایی که در ساخت آن استفاده شده است نیز در آن دخیل است.
نکته دیگری که در خرید پاور بانک تبلیغاتی باید به آن توجه شود وزن و ابعاد آن است پاوربانک ها امروزه در اکثر اوقات در خارج از منزل و مکان هایی که دسترسی به برق نداریم همراه ما است پاوربانک هایی که وزن زیاد و ابعاد بزرگی دارند کمی دست و پا گیر هستند و وجود ابعاد بزرگ حمل آنرا سخت میکند بطوریکه شخص ترجیح می‌دهد پاور بانک را با خود بیرون نبرد.

در خرید پاور بانک بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

پاور بانک باید با توجه به نیاز شما و ظرفیت باتری دستگاه هوشمند شما تهیه شود مثلا اگر در طول روز استفاده بیشتری دارید از پاور بانک هایی با طرفیت بالا مثلا 10 یا 20 هزار میلی آمپر استفاه کنید.
پاور بانک سالم باید بتواند در صورت عدم استفاده 3 الی 6 شش ماه شارژ خود را بدون کم شدن حفظ کند. 
از خرید پاور بانک بدون برند معتبر خودداری کنید. 
پاور بانک در محیط های خیلی سرد و یا خیلی گرم به مدت طولانی آسیب می بیند.
برند و مارک شناخته شده ای باشد.
حتما دارای گارانتی باشد.
علاوه بر کیفیت زیبایی آن را نیز در نظر بگیرید.
حتی الامکان سعی کنید پاوربانکهای تبلیغاتی هوشمند انتخاب کنید.
خودتان یک نمونه از آن را مصرف کنید تا کیفیت آن را ارزیابی کنید.