برای گرفتن استعلام قیمت یا مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912 510 63 68          021 360 55998

فولدر تبلیغاتی هدایای سهیل گیفت

فولدر به زبان ساده به یک پوشه گفته می‌شود که استفاده های بسیاری در زمینه‌های مختلف دارد. از فولدر تبلیغاتی می‌توان برای ارائه یک بسته تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی (شامل اوراق، بروشور، کارت، CD و …) را بصورت یکجا فراهم می‌سازد. معمولا در هر کسب و کاری می‌توان از این فولدرها استفاده کرد و همچنین امکان نگهداری برای بسیاری از اسناد و مدارک را دارد. فولدرها بر اساس خواست مشتری و نوع کاربردشان طراحی می‌شوند. از شرکت های بزرگ گرفته تا دانشجویان و دانش آموزان مخاطبان این ابزار هستند. زونکن اداری، پوشه‌ی اداری پوشه ای مخصوص مهندسان، پوشه‌ی جیب دار، پوشه ی آویز، پوشه سمیناری، کلیپ فایل، پوشه دکمه دار (تبلیغاتی ، طلقی)، اکسپندینگ فایل و … نمونه هایی از انواع فلدر‌ها می‌باشند.

فولدر تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی چیست؟

فولدر یا پوشه تبلیغات کاغذی به منطور نگهداری و حفط ورقه‌های تبلیغاتی شرکت که بصورت بروشور و کاتالوگ‌های تک صفحه ای و جند صفحه ای هستند استفاده می‌شوند . این پوشه ها در بعضی اوقات بصورت پلاستیکی استفاده می‌شود اما به دلیل کمتر دیدیه شدن تبلیغات رو آن و کیفیت پایین تبلیغات از پوشه های تبلیغاتی کاغذی استفاده می‌شود. فولدر یا پوشه تبلیغاتی ابزاری است که علاوه بر این که خود به تنهایی یک ابزار برای تبلیغ و معرفی محصول ، شرکت و یا … میباشد این امکان را دارد که دیگر رسانه های تبلیغاتی مانند بروشور، کاتالوگ، سی دی و … را در قالب یک بسته تبلیغاتی جامع در خود جای داده و به مشتری ارائه شود.

فولدرها در سایز و و جنس و چند رنگ بودن کار باهم تفاوت دارند به این صورت که چاپ فولدرهای a4 متداول تر نسبت به بقیه سایزها هستند البته فولدر ها در سایزهای a5 و … هم کاربرد دارند. جنس کاغذ  فولدرها بصورت گلاسه ۲۵۰ یا ۳۰۰ گرمی و ایندلبرد ۲۵۰ یا ۳۰۰ یا ۳۵۰ گرمی کاربرد دارند ولی می‌توان کاغذهای خاص‌تر هم در ساخت آنها استفاده کرد.

فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر ارزان

از کاربردهای فولدرهای تبلیغاتی می‌توان به نگهداری و محافطت و یا بطور کلی برای جمع آوری اوراق اداری شرکات در یک فولدر تبلیغاتی کاغذی و استفاده آن بعنوان تبلیغات و ارائه به مشتری کارد دارد . از جمله اوراقی که میتوان در داخل فولدر قرار داد می‌توان به سربرگ و تراکت و کارت ویزیت و بروشور و کاتالوگ‌های تک صفحه ای و چند صفحه ای و سی دی معرفی شرکت اشاره کرد .

قیمت فولدر تبلیغاتی

قیمت چاپ فولدر نسبت به گرماژ و جنس کاغذ یا مقوا مصرفی در ساخت آن فولدر متغیر است بصورتی که در بیشتر موارد از کاغذ های گلاسه ۲۵۰ یا ۳۰۰ یا ۳۵۰ گرمی استفاده می‌شود و اگر بخواهیم فولدره مقاوم تری داشته باشیم باید قیمت بیشتری بدیم و شاهد کیفیت بالاتری باشیم و  از مقواهای ایندلبرد ۳۰۰ و ۳۵۰ گرمی در ساخت فولدرها استفاده کنیم. مقواهای ایندلبرد به دلیل مقاومت بیشتر یاید با ماشین‌های چاپ مخصوص چاپ شوند و در بیشتر موارد شاهده قیمت ۲ برابری در چاپ مقوا این فولدرها نسبت به کاغذهای گلاسه خواهیم بود.

قیمت چاپ پوشه مقوایی

سرعت چاپ برای استفاده در فولدرهای تبلیغاتی تاثیر بسیار بالایی در کیفیت آن دارد. چاپ فولدر بستگی به مراحل چاپ و خدمات تکمیلی چاپ فولدر دارد. بتابراین هر مقدار مراحل تولید کمتر باشد چاپ فولدر فوری با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
نکات مهم برای انتخاب یک طرح فولدر تبلیغاتی
در مدل‌های قدیمی فولدر تبلیغاتی بیشتر از یک عکس مرتبط با موضوع به عنوان بک گراند طرح استفاده می‌شد. اما امروزه امکان طراحی هر مدل با طرح‌ها و رنگ های مختلفی وجود دارد. شما می‌توانید در این طرح ها از لوگو شرکت یا برند خود استفاده کنید.
از نوشتن متن زیاد روی فولدر پرهیز کنید و تنها به یک شعار تبلیغاتی و لوگو بسنده کنید، داخل فولدر هم اگر نیاز است تنها به یک آدرس و وب سایت اکتفا کنید.
مهمترین نکته در طراحی فولدر تبلیغاتی استفاده از رنگ‌های پنتون و ساختگی است، از این رو تاکید می‌کنم اگر برای مشتری ایرادی ندارد با اندکی هزینه بیشتر از چاپ چهار رنگ منصرف شوید و طراحی را به گونه ای انجام دهید که تنها از دو رنگ در آن استفاده شود.
سعی کنید به عنوان یک طراح، پیشنهاداتی در مورد چاپ فولدر تبلیغاتی به مشتری خود منتقل کنید مانند استفاده از روکشهای مختلف، یووی های متنوع و رنگ‌های پنتون که به زیبایی و لاکچری بودن کار کمک بسیاری خواهد کرد.

فولدر تبلیغاتی چرم

 شما میتوانید با توجه به نوع کسب و کار خود برگه های این فولدر را جابجا کنید به طور مثال قصد دارید لیست قیمت متفاوتی را برای مشتری جدید ارسال کنید و یا محصول جدیدی تولید کرده‌اید، فولدر این امکان را به شما می‌فولدر تبلیغاتی در اصل به کاغذی بزرگ تا شده گفته میشود که برای نگهداری و کنار هم گذاشتن چند برگه ساخته شده است. شما میتوانید در هر زمان محتویات فولدر را تغییر دهید معمولا در زبان فارسی به آن پوشه نیز میگویند.دهد که هر زمان که نیاز داشتید برگه‌ای اضافه یا کم کنید. فولدر در جنس ها و شکل های مختلفی ساخته و استفاده می گردد که رایج ترین آن فولدر های مقوایی با چاپ رنگی می باشد. این نوع از فولدر بر جنبه محافظتی و بسته بندی برای اسناد و مدارک، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی نیز بکار برده می شود.

فولدر های مقوایی دارای محدودیتی از نظر شکل و انداره نمی باشند. فولدر های تبلیغاتی در طرح ها ، رنگ ها و جنس های مختلفی تولید می شوند. جنس این فولدر ها از مقوای ساده ، مقوای طرح دار، مقوای گلاسه با روکش سلفونی و ….. می باشد. نوع جنس فولدر های تبلیغاتی، با توجه به بودجه موجود مشخص می شود. برخی اوقات فولدر های تبلیغاتی از جنس پلاستیک ساخته می شوند. اما به دلیل این که، تبلیغات روی پلاستیک به خوبی دیده  نمی شوند و از کیفیت پایینی برخوردار هستند، اغلب از کاغذ و مقوا برای تولید فولدر های تبلیغاتی استفاده می شود. معمولا از کاغذ های گلاسه ۲۵۰ تا ۳۵۰ گرمی، برای تولید فولدر های تبلیغاتی استفاده می شود. البته درصورتی که، از مقواهای ایندلبرد ۳۰۰ گرمی و ۳۵۰ گرمی استفاده شود، مقاومت فولدر تولید شده بیشتر می شود. اما قیمت مقوا های ایندلبرد نسبت به کاغذ های گلاسه بیشتر می باشد. تقریبا می توان گفت که، قیمت فولدر های مقوای ایندلبرد، دوبرابر فولدر های کاغذ های گلاسه می باشد .