X

برای گرفتن استعلام قیمت یا مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912 510 63 68          021 360 55998

فلش تبلیغاتی

ما تمام تلاش خود را کرده ایم که در این مطلب یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی را به شکل‌های مختلف به شما معرفی کنیم. یکی از هدایایی که بیشترین کاربرد را دارد فلش تبلیغاتی است. شاید شما در طول مجبور باشید برای استفاده از برخی فعالیت‌های خود از دوستانتان درخواست یک فلش یا کارت حافظه کنید تا اطلاعات یک سیستم را به دیگری انتقال دهید. هنگام دریافت این فلش، اگر دوست شما از فلش تبلیغاتی استفاده کرده باشد، با یک ابزار کاربردی مواجه خواهید شد که برخی اطلاعات مربوط به یک برند خاص بر روی آن درج شده است و جنبه‌های تبلیغاتی در آن رعایت شده است.

فلش تبلیغاتی در چه زمینه‌ای کاربرد دارد؟

فلش تبلیغاتی یکی از پرکاربردترین ابزارهای تبلیغات در کسب و کار است که علاوه بر جذب مشتریان به آن برند و حفظ قابلیت ذخیره سازی اطلاعات مزایا و کاربردهای متفاوتی دارد. فلش‌های تبلیغاتی در انواع مختلفی در بازار عرضه شده است که بسته به نوع تبلیغ و هزینه مد نظر ممکن است انتخابی متقاوت باشد. 

فلش تبلیغاتی

انواع فلش تبلیغاتی

فلش‌های تبلیغاتی معمولی و ارزان
فلش کارتی
فلش تبلیغاتی فلزی
فلش تبلیغاتی فانتزی
فلش‌های اختصاصی

نحوه ساخت فلش تبلیغاتی

برای ساخت فلش تبلیغاتی بخش مهمی از کار توسط شرکت‌های تبلیغاتی انجام می‌شود و بخش کاربردی آنها به شرکت‌های سازنده فلش تبلیغاتی مربوط می‌شود. برای ساخت فلش تبلیغاتی باید به یک شرکت تبلیغاتی این کار را بسپارید. بسته به مدل‌های سفارش داده شده، ممکن است برخی قسمت‌های اضافی مانند کارت‌های پلاستیکی یا پوشش‌های تزئینی به این فلش مموری ها اضافه شود و به عنوان هدایای تبلیغاتی در اختیار شرکت‌ها قرار گیرد.

فلش تبلیغاتی

قیمت فلش تبلیغاتی

تعیین قیمت فلش تبلیغاتی به مدل‌های مختلف آنها و همچنین مواد به کار رفته در ساختار آنها بستگی دارد. برخی از این مدل‌ها به صورت پیش ساخته هستند و شرکت‌های تبلیغاتی تنها برند یا لوگوی یک شرکت را بر روی آنها چاپ می‌کنند و هزینه‌ی چندان زیادی ندارند. به همین دلیل این فلش‌ها به عنوان فلش‌های تبلیغاتی ارزان قیمت شناخته می‌شود. قیمت فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی نسبت به سایر مدلهای این ابزارها بالاتر است که به پیچیدگی و طراحی آنها نیز بستگی دارد.  در مورد فلش مموری کارتی، علاوه بر جنس مموری و کیفیت آن، جنس کارت استفاده شده و نحوه چاپ صورت گرفته بر روی کارت بر قیمت آن‌هاتأثیر گذار هستند و به همین دلیل قیمت آنها متغیر است.

فلش تبلیغاتی کارتی چیست؟

فلش‌های کارتی یکی از ابزارهای استفاده شده تبلیغات شرکت‌های مختلف با برند تجاری آنها است. شما می‌توانید براحتی با جستجو در اینترنت انواع مختلفی از این فلش‌های کارتی را مشاهده کنید. این فلش‌ها از دو قسمت کارت پلاستیکی و فلش کارتی ساخته شده که بخش کاربردی آن توسط فلش انجام می‌شود و بخش تبلیغات آن برعهده کارت است. این فلش‌ها به شکلی طراحی می‌شوند کهاز یک فلش نازک بهره برده و در بدنه کارت پلاستیکی قرار می‌گیرد. بنابراین هم از فلش موردنظر محافظت و نگهداری می‌شود و هم با استفاده از کارت پلاستیکی، امکان تبلیغات برای شرکت‌های مختلف فراهم است.

نحوه تولید فلش تبلیغاتی اختصاصی 

علاوه بر کاربردهای مختلف فلش، می‌توان از آن برای معرفی کسب و کار استفاده کرد. شما می‌توانید انواع این فلش‌ها را در بازار مشاهده کنید که افراد برای معرفی برند خود لوگو و مشخصات شرکت خود را روی این فلش‌ها حک کرده اند. در این شیوه، مشتریان اقدام به سفارش فلش تبلیغاتی اختصاصی می‌کنند که به طور ویژه برای کسب و کار آنها طراحی می‌شود. فرایند تولید چنین فلش هایی همانند سایرابزارهاست و تنها در چاپ و الگوی طراحی آنها، سلیقه مشتری لحاظ می‌شود.

برای تهیه فلش تبلیغاتی چه مقدار هزینه لازم است؟

همانطور که می‌دانید برای قیمت گذاری روی یک محصول باید به مواد مصرفی بکار برده شده در آن توجه کرد. برخی از مدل‌های فلش تبلیغاتی بصورت آماده هستند و می‌توان هر تعدادی از آن سفارش داد اما برخی از آنها بطور اختصاصی طراحی و تولد می‌شوند به همین دلیل هزینه بیشتری نسبت به کارهای آماده دارند. به عنوان مثال، شرکت‌هایی که نهایت خلاقیت و پیچیدگی را در ساخت این فلش‌ها به کار می‌گیرند،شرکت‌های سازنده را مجبور می‌کند که از نهایت ظرفیت خود استفاده کنند و زمان بیشتری به تولید آنها اختصاص دهند. بنابراین قیمت آنها نیز بالاتر است. در مورد فلش کارتی، علاوه بر جنس مموری و کیفیت آن، جنس کارت استفاده شده و نحوه چاپ صورت گرفته بر روی کارت بر قیمت آن‌هاتأثیر گذار هستند و به همین دلیل قیمت آنها متغیر است.