برای گرفتن استعلام قیمت یا مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912 510 63 68          021 360 55998

فلش تبلیغاتی ارزان سهیل گیفت

ما تمام تلاش خود را کرده ایم که در این مطلب یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی را به شکل‌های مختلف به شما معرفی کنیم. یکی از هدایایی که بیشترین کاربرد را دارد فلش تبلیغاتی است. شاید شما در طول مجبور باشید برای استفاده از برخی فعالیت‌های خود از دوستانتان درخواست یک فلش یا کارت حافظه کنید تا اطلاعات یک سیستم را به دیگری انتقال دهید. هنگام دریافت این فلش، اگر دوست شما از فلش تبلیغاتی استفاده کرده باشد، با یک ابزار کاربردی مواجه خواهید شد که برخی اطلاعات مربوط به یک برند خاص بر روی آن درج شده است و جنبه‌های تبلیغاتی در آن رعایت شده است.

فلش تبلیغاتی در چه زمینه‌ای کاربرد دارد؟

فلش تبلیغاتی یکی از پرکاربردترین ابزارهای تبلیغات در کسب و کار است که علاوه بر جذب مشتریان به آن برند و حفظ قابلیت ذخیره سازی اطلاعات مزایا و کاربردهای متفاوتی دارد. فلش‌های تبلیغاتی در انواع مختلفی در بازار عرضه شده است که بسته به نوع تبلیغ و هزینه مد نظر ممکن است انتخابی متقاوت باشد. 

فلش تبلیغاتی

انواع فلش تبلیغاتی

فلش‌های تبلیغاتی معمولی و ارزان
فلش کارتی
فلش تبلیغاتی فلزی
فلش تبلیغاتی فانتزی
فلش‌های اختصاصی

نحوه ساخت فلش تبلیغاتی

برای ساخت فلش تبلیغاتی بخش مهمی از کار توسط شرکت‌های تبلیغاتی انجام می‌شود و بخش کاربردی آنها به شرکت‌های سازنده فلش تبلیغاتی مربوط می‌شود. برای ساخت فلش تبلیغاتی باید به یک شرکت تبلیغاتی این کار را بسپارید. بسته به مدل‌های سفارش داده شده، ممکن است برخی قسمت‌های اضافی مانند کارت‌های پلاستیکی یا پوشش‌های تزئینی به این فلش مموری ها اضافه شود و به عنوان هدایای تبلیغاتی در اختیار شرکت‌ها قرار گیرد.

فلش تبلیغاتی

قیمت فلش تبلیغاتی

تعیین قیمت فلش تبلیغاتی به مدل‌های مختلف آنها و همچنین مواد به کار رفته در ساختار آنها بستگی دارد. برخی از این مدل‌ها به صورت پیش ساخته هستند و شرکت‌های تبلیغاتی تنها برند یا لوگوی یک شرکت را بر روی آنها چاپ می‌کنند و هزینه‌ی چندان زیادی ندارند. به همین دلیل این فلش‌ها به عنوان فلش‌های تبلیغاتی ارزان قیمت شناخته می‌شود. قیمت فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی نسبت به سایر مدلهای این ابزارها بالاتر است که به پیچیدگی و طراحی آنها نیز بستگی دارد.  در مورد فلش مموری کارتی، علاوه بر جنس مموری و کیفیت آن، جنس کارت استفاده شده و نحوه چاپ صورت گرفته بر روی کارت بر قیمت آن‌هاتأثیر گذار هستند و به همین دلیل قیمت آنها متغیر است.

فلش تبلیغاتی کارتی چیست؟

فلش‌های کارتی یکی از ابزارهای استفاده شده تبلیغات شرکت‌های مختلف با برند تجاری آنها است. شما می‌توانید براحتی با جستجو در اینترنت انواع مختلفی از این فلش‌های کارتی را مشاهده کنید. این فلش‌ها از دو قسمت کارت پلاستیکی و فلش کارتی ساخته شده که بخش کاربردی آن توسط فلش انجام می‌شود و بخش تبلیغات آن برعهده کارت است. این فلش‌ها به شکلی طراحی می‌شوند کهاز یک فلش نازک بهره برده و در بدنه کارت پلاستیکی قرار می‌گیرد. بنابراین هم از فلش موردنظر محافظت و نگهداری می‌شود و هم با استفاده از کارت پلاستیکی، امکان تبلیغات برای شرکت‌های مختلف فراهم است.

فلش تبلیغاتی 2 گیگ

علاوه بر کاربردهای مختلف فلش، می‌توان از آن برای معرفی کسب و کار استفاده کرد. شما می‌توانید انواع این فلش‌ها را در بازار مشاهده کنید که افراد برای معرفی برند خود لوگو و مشخصات شرکت خود را روی این فلش‌ها حک کرده اند. در این شیوه، مشتریان اقدام به سفارش فلش تبلیغاتی اختصاصی می‌کنند که به طور ویژه برای کسب و کار آنها طراحی می‌شود. فرایند تولید چنین فلش هایی همانند سایرابزارهاست و تنها در چاپ و الگوی طراحی آنها، سلیقه مشتری لحاظ می‌شود.

برای تهیه فلش تبلیغاتی چه مقدار هزینه لازم است؟

همانطور که می‌دانید برای قیمت گذاری روی یک محصول باید به مواد مصرفی بکار برده شده در آن توجه کرد. برخی از مدل‌های فلش تبلیغاتی بصورت آماده هستند و می‌توان هر تعدادی از آن سفارش داد اما برخی از آنها بطور اختصاصی طراحی و تولد می‌شوند به همین دلیل هزینه بیشتری نسبت به کارهای آماده دارند. به عنوان مثال، شرکت‌هایی که نهایت خلاقیت و پیچیدگی را در ساخت این فلش‌ها به کار می‌گیرند،شرکت‌های سازنده را مجبور می‌کند که از نهایت ظرفیت خود استفاده کنند و زمان بیشتری به تولید آنها اختصاص دهند. بنابراین قیمت آنها نیز بالاتر است. در مورد فلش کارتی، علاوه بر جنس مموری و کیفیت آن، جنس کارت استفاده شده و نحوه چاپ صورت گرفته بر روی کارت بر قیمت آن‌هاتأثیر گذار هستند و به همین دلیل قیمت آنها متغیر است. 
قیمت فلش تبلیغاتی ارزان

قیمت فلش تبلیغاتی ارزان

فلش تبلیغاتی به عنوان یکی از بهترین و پرکاربرد ترین هدایای تبلیغاتی است که با هر موضوعی از تبلیغات و کسب و کار های متفاوت استفاده میشود. همانطور که میدانید فلش با توجه به حافظه داخلی که دارد میتواند اطلاعات و داده های مختلفی را ذخیره کند. این ابزارها به شکل‌ها و در قالب‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند که بسته به استراتژی و بودجه تبلیغاتی شرکت‌ها، ممکن است یک مدل خاص از آنها استفاده شود. فلش‌های تبلیغاتی معمولی و ارزان، فلش مموری کارتی، فلش مموری تبلیغاتی، فلش‌های تبلیغاتی فانتزی و فلش مموری های اختصاصی تنها چند مدل از این ابزارها هستند. برای ساخت فلش‌های تبلیغاتی، شرکت تبلیغاتی اقدام به عرضه فلش می‌کند یا ممکن است شرکت سفارش دهنده به صورت مستقل نسبت به خرید آنها اقدام کرده و ساخت فلش تبلیغاتی را به این شرکت‌ها واگذار کند. بسته به مدل‌های سفارش داده شده، ممکن است برخی قسمت‌های اضافی مانند کارت‌های پلاستیکی یا پوشش‌های تزئینی به این فلش مموری ها اضافه شود و به عنوان هدایای تبلیغاتی در اختیار شرکت‌ها قرار گیرد.

چاپ تبلیغات بر روی فلش تبلیغاتی با استفاده از تکنیک تامپون انجام میشود چاپ تامپون یک سبک خاص و منحصر به فرد در چاپ است که عملکرد آن همانند استفاده از مهر بر روی کاغذ است. در واقع، دستگاه‌های چاپ تامپون دارای یک لایه ژلاتینی یا سیلیکونی هستند که برای چاپ یک الگو یا طرح خاص از قبل آماده سازی می‌شوند. بنابراین، با قرارگیری این لایه بر روی سطح فلش تبلیغاتی فرایند چاپ انجام گرفته و طرح مورد نظر آماده می‌شود.

قیمت فلش تبلیغاتی به مدل ها و مواد بکار رفته در آن بستگی دارد و هر شرکت یا سازمان میتواند با توجه به بودجه و نوع کسب و کار خود، فلش تبلیغاتی مورد نظر را سفارش دهد. معمولا در اکثر شرکت های تبلیغاتی تعدادی نمونه از فلش های تبلیغاتی آماده شده است که مشتریان از میان آن مدل ها یکی را انتخاب کرده و نوع خدمات و برند خود را بر روی فلش انتخاب شده چاپ میکنند. 
فلش مموری تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغات برند است. این وسیله کوچک و پرکاربرد را می توانید در طرح ها و اندازه های مختلفی سفارش داده و به مشتریان خود هدیه دهید. در این مقاله ابتدا اندکی در مورد اهمیت گیفت های تبلیغاتی و سپس در مورد چگونگی سفارش فلش مموری تبلیغاتی خواهید خواند. اگر برای بیشتر دیده شدن به دنبال راهی ماندگار هستید مطالعه این مقاله می تواند برایتان مفید باشد.

فلش مموری تبلیغاتی

چرا هدایای تبلیغاتی مهم هستند؟

امروزه شرکت های بزرگ و معتبر تمامی قدم های خود را با نظر بازاریابان حرفه ای بر می دارند. استفاده از هدیه های تبلیغاتی یکی از روش های بازاریابی محسوب می شود که از قدیم رایج بوده است. بسیاری از شرکت ها با استفاده از وسایلی مانند خودکار، جاسوئیچی، تقویم و سررسید سعی در ماندگاری در اذهان داشته اند. این روش ها بسیار موفقیت بخش بوده است اما بازاریابی نیز مانند هر امر دیگری با پیشرفت تکنولوژی پیشرفت کرده است. به همین دلیل در حال حاضر تعداد سفارش فلش مموری تبلیغاتی در مقایسه با جاسوئیچی بسیار بیشتر شده است. تاثیر هدایای پرکاربردی چون فلش مموری به قدری زیاد است که دیگر کمتر شرکتی از روش های پیشین برای تبلیغات استفاده می کند.
جدا از به روز بودن و پرکاربرد بودن هدایای الکترونیکی، تنوع قیمت، شکل، کیفیت و طرح نیز از دیگر مزایای استفاده از گیفت های تبلیغاتی الکترونیکی محسوب می شود. به این ترتیب، نام برند شما تنها به وسیله یک فلش سال ها در کنار مشتریان خود مانده و در ذهنشان برای همیشه هک خواهد شد.

سفارش فلش مموری ارزان و با کیفیت

درست است که قیمت فلش مموری تبلیغاتی اندکی بیش از روش های سنتی مانند چاپ نام برند شرکت روی وسایل مانند خودکار است، اما از یاد نبرید که انتخاب نوع گیفت تبلیغاتی تا چه اندازه می تواند روی ذهن مخاطب تاثیرگذار باشد. مسلما مشتریان از دریافت یک فلش مموری بیشتر حیرت زده می شوند تا یک جاسوئیچی با خودکار ساده. بنابراین، قیمت فلش مموری تبلیغاتی به بازخوردهای مثبت بعدی می ارزد. این نتیجه ای است که بسیاری از مدیران موفق به آن رسیده و تنها یک جمله تبلیغاتی صرفا جهت ترغیب شما برای سفارش چنین هدایایی نیست.
قبل از سفارش فلش مموری تبلیغاتی بهتر است با چند شرکت که در این زمینه فعالیت می کنند مشورت کرده و از شرایط آن ها مطلع شوید. در این میان توجه داشته باشید که کیفیت مطلوب این هدایا خود بخشی از بازاریابی موفق محسوب می شوند. توجه بیش از اندازه به هزینه فلش مموری تبلیغاتی و انتخاب فلش بی کیفیت نه تنها کمکی به محبوبیت برند شما  نمی کند؛ بلکه خود نوعی ضد تبلیغ محسوب می شود. خوشبختانه امروزه بسیاری از شرکت ها آمادگی چاپ برند روی فلش مموری های با کیفیت اما ارزان را دارند؛ چرا که آن ها به صورت عمده خرید و فروش کرده و در نتیجه قیمت معقول تری را در نظر می گیرند.

فلش مموری تبلیغاتی مشکی

هزینه فلش مموری تبلیغاتی چقدر است؟

بسیاری از کسانی که قصد سفارش فلش مموری تبلیغاتی را دارند بیش از هر چیز نگران هزینه آن هستند. قیمت فلش مموری تبلیغاتی در نگاه اول اندکی زیاد به نظر می رسد اما این موضوع را می توان با در نظر گرفتن بازخورد فوق العاده این نوع هدایا و سودی که بعد از اهدا آن به مشتری از جلب مشتریان بسیار به دست خواهد آمد نادیده گرفت. در واقع مطالعات بازاریابان حرفه ای گویای این حقیقت است که میزان بازخورد مثبت از چنین تبلیغاتی گاه با تبلیغات تلویزیونی نیز برابری می کند. فراموش نکنید که قیمت پایین همیشه نشانه خوبی نیست و  گارانتی در این نوع فلش ها خود نشانگر اهمیتی است که شما برای مشتریان قائل هستید.

معرفی انواع فلش مموری تبلیغاتی

چنانچه قصد تهیه فلش مموری به عنوان گیفت را دارید، شما می توانید از میان انواع مدل های موجود در بازار آن که از هر لحاظ مناسب تر است انتخاب کنید. در ادامه با چند نمونه از بهترین فلش مموری های تبلیغاتی آشنا خواهید شد.

فلش مموری چرمی

فلش مموری های چرمی دکمه دار اغلب 16 گیگ فضا داشته و دارای گارانتی اند. جنس چرمی آنها تاثیر بسیاری بر دوام و زیبایی محصول گذاشته و همچنین در دو رنگ مشکی و قهوه ای عرضه می شوند. نوع چاپ برای این نوع فلش لیزر و تامپو است.

فلش مموری تبلیغاتی قرمز

فلش مموری کلیدی

فلش کلیدی نیز یکی دیگر از مدل های بسیار خاص است که با 16 گیگ حافظه و گارانتی و به رنگ نقره ای به فروش می رسد. نوع چاپ مورد نیاز برای این نوع فلش لیزر است.

فلش مموری فلزی

استیل به کار رفته در این محصول موجب دوام و رنگبندی بسیار متنوع آن موجب زیبایی این نوع فلش مموری شده است. از طرفی قیمت این نوع فلش مموری نیز بسیار مقرون به صرفه است.

فلش مموری کارتی با چاپ

جنس فلش های کارتی پلاستیک بوده و قابلیت چاپ فلت پد و تامپو را دارند. امکان چاپ هر نوع رنگ یا طرحی بر روی این نوع کارت و همچنین قیمت بسیار مناسبی که دارد از مزایای آن محسوب می شود.
جمع بندی
سفارش فلش مموری تبلیغاتی امروزه بسیار رایج شده است تا جایی که این محصول دیگر جای هدایای قدیمی مانند خودکارهای ارزان قیمت و جاسوئیچی های نه چندان زیبا را گرفته است. تنوع در طراحی، رنگ، اندازه و حتی قیمت فلش مموری تبلیغاتی به قدری وسیع است که هزینه تقبل چنین هدایایی را برای هر نوع بودجه ای می توان در نظر گرفت.