برای گرفتن استعلام قیمت یا مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912 510 63 68          021 360 55998

بج سینه تبلیغاتی

بج سینه که به نام‌های دیگری شامل: گل سینه یا آرم سینه نیز معروف است، بج سینه تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود که نمایندگان و کارمندان سازمان‌ها و شرکت‌ها برای تبلیغات برند خود از آن استفاده می‌کنند. به گونه‌ای که بج سینه را به عنوان یک نشان برجسته بر روی کت یا لباس خود قرار می‌دهند. ادامه این مطلب را دنبال کنید تا شما را با بیشتر با بج سینه، کاربردها، قیمت و مزایای آن آشنا کنیم. 

بج یا نشانه سینه تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد؟

بج سینه، نمادی از نوع فعالیت یا نشان‌دهنده لوگو یک سازمان، موسسه و شرکت است که در ابعاد 2 در 2 سانتی‌متر طراحی و ساخته می‌شود. همانطور که می‌دانید امروزه شرکت‌ها و سازمان‌ها برای تبلیغات کسب‌و‌کار یا برند خود از روش‌ها و راهکارهای تبلیغاتی زیادی استفاده می‌کنند. یکی از این راهکارهای تبلیغاتی، استفاده از بج سینه تبلیغاتی است که مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها برای معرفی برند، معرفی خدمات و فروش محصولات از آن استفاده می‌کنند. 
می‌توان گفت که بج سینه یکی از انواع هدایای تبلیغاتی تشریفاتی است چراکه از آن در مناسبت‌هایی مانند سمینارهای مختلف، نمایشگاه‌ها، ملاقات‌های حضوری و جلسات رسمی استفاده می‌کنند. البته برای متحد‌الشکل کردن لباس‌های فرم کارکنان یک سازمان، شرکت یا موسسه نیز از بج سینه تبلیغاتی استفاده می‌کنند.

بج سینه تبلیغاتی

از چه متریالی برای ساخت بج سینه تبلیغاتی استفاده می‌شود؟

از متریال مختلفی برای ساخت بج سینه تبلیغاتی استفاده می‌کنند که شامل: فلز، آلومینیوم، برنج، پلاستیک، چرم، پارچه و لاستیک هستند. در میان انواع متریالی که از آن‌ها برای ساخت بج سینه استفاده می‌شود، متریال فلز، آلومینیوم و برنج از مقاومت و کیفیت بیشتری برخوردار هستند. البته جالب است بدانید که بج سینه آلومینیومی پرفروش‌ترین بج سینه در بازار است که سازمان و شرکت‌ها برای تبلیغات برند، خدمات و محصولات خود استقبال خوبی از آن کرده‌اند. چراکه بج سینه آلومینیومی از جلوه و ظاهر خاصی نسبت به سایر بج‌های سینه برخوردار است و علاوه‌بر این کیفیت بسیار بالایی هم دارد. البته همانطور که اشاره کردیم بج سینه فلزی و بج سینه برنجی نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند اما قیمت بج سینه برنجی نسبت به قیمت بج سینه فلزی کمی کمتر است. 
بج سینه پلاستیکی نیز به اندازه بج سینه فلزی و برنجی از فروش بالایی برخوردار است و بیشتر توسط شرکت‌ها و موسساتی که قصد دارند کمتر برای بج سینه تبلیغاتی هزینه کنند یا بودجه کمی برای تبلیغات دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته کیفیت آن نیز خوب است. 

چه نکاتی را باید هنگام سفارش بج سینه تبلیغاتی رعایت کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم بج سینه تبلیغاتی کاربردهای متعددی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها نصب بج سینه تبلیغاتی بر روی کت یا لباس کارمندان و نمایندگان یک شرکت برای تبلیغ برند، خدمات و محصولات آن شرکت است. از این‌رو نوع طراحی بج سینه از اهمیت بسزایی برخوردار است. به گونه‌ای که شما می‌توانید تنها از لوگوی شرکت یا سازمان خود برای طراحی بج سینه تبلیغاتی استفاده کنید یا حتی از نام شرکت و لوگوی آن در کنار یکدیگر برای طراحی بج سینه تبلیغاتی استفاده کنید.

 توجه داشته باشید که طراحی بج سینه تبلیغاتی شما باید به گونه‌ای باشد که مخاطبان با دیدن آن بر روی کت یا لباس شما سریع متوجه شوند که نام شرکت یا موسسه شما چیست. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که اگر یک شرکت یا سازمان شناخته شده در بین مردم هستید تنها کافیست که از لوگوی شرکت خود در طراحی بج سینه استفاده کنید اما اگر شرکتی نوپا هستید که قصد دارید بیشتر برند و محصولاتتان را به مردم معرفی کنید در کنار لوگو از نام شرکت خود نیز برای طراحی بج سینه استفاده کنید.

استفاده از بج سینه تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

بج سینه تبلیغاتی در امر برندسازی و تبلیغات به شما کمک چشم‌گیری می‌کند.
در نمایشگاه‌ها و همایش‌ها، استفاده از بج سینه تبلیغاتی تیم و گروه شما را از دیگران متمایز می‌کند.
بج سینه تبلیغاتی زیبایی خاصی به لباس کارمندان و نمایندگان شرکت شما می‌دهد.
برای هماهنگ شدن تیم یا کارمندان شرکتتان می‌توانید از بج سینه تبلیغاتی استفاده کنید.
اگر شما هم به متمایز بودن کارمندان و نمایندگان شرکت یا موسسه خود نسبت به دیگران در همایش‌ها، جلسات، نمایشگاه‌ها و ... اهمیت می‌دهید، سفارش بج سینه تبلیغاتی بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید. علاوه‌بر این شما با استفاده از بج سینه تبلیغاتی می‌توانید برند، خدمات و محصولات خود را به مردم معرفی کنید و همیشه در ذهن آن‌ها باقی بمانید. اگر تاکنون بج سینه تبلیغاتی را برای کارمندان و نمایندگان شرکت خود سفارش نداده‌اید، همین الان دست به کار شوید.