برای گرفتن استعلام قیمت یا مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912 510 63 68          021 360 55998

اسپیکر تبلیغاتی

اسپیکر تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی خاص و منحصربه فرد است که برای مدیران و افراد معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مدیران و صاحبان کسب و کار از اسپیکرهای تبلیغاتی به عنوان معرفی برند و نام تجاری خود استفاده می‌کنند. استفاده از چنین هدایای تبلیغاتی مثل اسپیکر که علاوه بر کاربردی بودن زیبایی و جذابیت نیز برای مخاطب به همراه دارد می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد. اسپیکر تبلیغاتی از جمله وسایلی است که به علت کوچک و قابل حمل بودن معمولا در بیشتر مواقع همراه یک فرد است. و همین امر جزو مزایای تبلیغاتی یک محصول محسوب می‌شود. چرا که وقتی شما وسیله ای را با خود حمل می‌کنید و به جاهای مختلف می‌برید امکان اینکه افراد بیشتری آن را ببینید بیشتر است و در نتیجه تبلیغات بیشتری برای شما خواهد شد.


 

اسپیکر تبلیغاتی

اسپیکر تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

اسپیکر به سیستم صوتی گفته می‌شود که دارای باندها و بلندگوهای پخش صدا است و اکثر آنها بدون کابل هستند و با منبع تغذیه برقی شارژ می‌شوند. این اسپیکرها انواع مختلفی دارند و با استفاده از باطری کار می‌کنند. اکثر این اسپیکرها بلوتوثی هستند و با بلوتوث به موبایل، ماشین، تبلت و سایر دستگاه‌ها متصل می‌شوند و صدا را پخش می‌کند. انواع دیگر اسپیکرها توسط کابل به دستگاه‌ها متصل می‌شوند و ممکن است علاوه بر کابل بصورت دو جانبه از هر دو حالت پشتیبانی کند. مهم ترین مزایای استفاده از اسپیکرها، سبک و قابل حمل بودن آن است. همانطور که می‌دانید در گذشته برای پخش صدا از باندهای بزرگ استفاده می‌کردند که آنها مستقیم به برق متصل می‌شد و وزن سنگینی داشت. از این رو با پدید آمدن اسپیکرهای بدون کابل، محبوبیت زیادی بین مردم پیدا کرد. یکی دیگر از کاربردهای خاص اسپیکرها استفاده از آنان برای تبلیغات است که به این نوع اسپیکرها که نام و لوگوی شرکت های تجاری بر روی آن چاپ می‌شود و علاوه بر کاربردی بودن جنبه تبلیغاتی نیز دارد اسپیکر تبلیغاتی می‌گویند. 


اسپیکر تبلیغاتی

اسپیکر تبلیغاتی برای هدیه به افراد خاص

امروزه یکی از جدیدترین هدایای تبلیغاتی که برای معرفی برند شرکت ها و سازمان ها استفاده می‌شود، اسپیکر تبلیغاتی است که قابلیت‌های زیادی دارد و در انواع مختلف قابل تهیه و سفارش می‌باشد. اسپیکر تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص از طرف مدیران و صاحبان کسب و کار به مشتریان هدیه داده می‌شود. این اسپیکرها با داشتن قیمت مناسب بهترین انتخاب برای تبلیغ برند و کسب و کار شما است. شما می‌توانید با چاپ تبلیغات خود بر روی یک اسپیکر علاوه بر هدیه دادن یک هدیه کاربردی و خاص به مخاطبان خود کلاس کاری خود را نیز حفظ کنید چرا که اسپیکر تبلیغاتی در بین سایر هدایای تبلیغاتی یکی از منحصر به فردترین و شیک ترین آن ها می‌باشد.

کاربردهای مختلف اسپیکرهای تبلیغاتی

معمولا از این اسپیکرها بیشتر به افراد جوان و نوجوان هدیه داده می‌شود که بهترین انتخاب برای این رده سنی است. اما نکته قابل توجه برای خرید این محصول توجه به کیفیت و قیمت می‌باشد. بنابراین شما می‌توانید مناسب با هزینه و افراد مورد نظر بهترین انتخاب را داشته باشید. هدیه تبلیغاتی معمولا باید به نحوی انتخاب شود تا علاوه بر زیبایی برای مخاطبان شما کاربرد نیز داشته باشد.اگر شما هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید که فقط زیباست و مخاطب آن را به عنوان یک وسیله تزئینی در اتاق خود یا جای دیگر نگهداری کند شما تنها یک هدیه تبلیغاتی به او داده اید و خیلی به هدف خود که بازاریابی و تبلیغات از طریق آن هدیه تبلیغاتی است نزیک نشده اید. چرا که همانطور که قبلا اشاره کردیم شرط یک تبلیغات موثر دیده شدن آن است.

کاربرد اسپیکر تبلیغاتی برای مدیران کسب و کار

شاید شما به این فکر کنید که اسپیکر هدیه‌ی مناسبی برای افرادی است که دائم درحال گوش دادن موزیک هستند. اما باید بگویم که این فکر کاملا اشتباه است و اسپیکر برای افراد مختلفی با هر سنی سک هدیه جذاب می‌باشد. کاربرد یک اسپیکر تبلیغاتیبر روی میز یک مدیر می‌تواند بسیار تاثیرگذارتر از کاربرد آن برای یک شخص عادی باشد. برای مدیران بسیار خوشایند است که یک اسپیکر بر روی میز کار خود داشته باشند تا علاوه بر زیبا و شکیل تر شدن میز کارشان در هنگام استراحت به موزیک ملایمی که از اسپیکر زیبای روی میزشان پخش می‌شود گوش کنند.