برای گرفتن استعلام قیمت یا مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912 510 63 68          021 360 55998

ابزار تبلیغاتی

ابزار تبلیغاتی یکی از هدایای مناسب برای بسیاری از افراد می‌باشد که در زمینه‌های مختلفی استفاده می‌شود و نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر ماندگاری بالاتری دارد البته نوع و جنس ابزار تبلیغاتی بستگی به مواد اولیه مصرفی در ساخت و طراحی آنهاست. نداشتن تاریخ مصرف و مدت زمان بهره بری، استفاده در خانه، محیط کار، خودرو و دیگر اماکن و دیگرکاربردها در مواردی متنوع باعث می شود ابزارها در دسته اقلام موثر تبلیغاتی این روزها در اکثر کشورها قرار گیرند. ابزار تبلیغاتی امکان تبلیغات روی ابزار آلات را می دهد. این ابزار همیشه در دسترس کاربران هست و کاربران با مدام در دست داشتن آن و استفاده از آن در حال مشاهده تبلیغات شما هستند.
 ابزار تبلیغاتی، انواع گوناگونی دارند که از مهمترین این ابزار تبلیغاتی چندکاره میتوان به کیف ابزار تبلیغاتی، جعبه ابزار تبلیغاتی، انواع ابزار چند کاره، متر تبلیغاتی و ست هدیه تبلیغاتی اشاره کرد. ابزار تبلیغاتی چندکاره باید کیفیت مطلوبی داشته باشند تا تحت فشار ازبین نروند. ابزار تبلیغاتی همیشه محبوب بوده و به عنوان تبلیغات مناسب، کاربرد داشته اند. 

ابزار تبلیغاتی

اهداف ارائه ابزار تبلیغاتی به مخاطبان

اهدای هدایای تبلیغاتی به مخاطبان یک کسب و کار یک شیوه تبلیغاتی است که در یک دهه اخیر به اوج خود رسیده است و تقریبا هر کسب و کاری را بر این داشته تا به نوعی از این شیوه تبلیغاتی استفاده کند. افزایش فروش از طریق هدایای تبلیغاتی هدف اصلی این این نوع تبلیغات است. این شیوه تبلیغاتی ثابت شده توسط کارشناسان بازاریابی در سراسر جهان است و سال های زیادی است که توسط برندهای معتبر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 ابزار تبلیغاتی  به دلیل داشتن متریال فلزی رزین پلاستیک و چندکاره، جعبه ابزار و چراغ قوه و غیره هستند،ابزارآلات تبلیغاتی به خاطر طراحی خاص و کم حجم بودن و دوام بالا که مواقع اضطراری  مورد استفاده قرار می‌گیرد و این نکته بسیار مهم برای اهمیت این نوع کالا در بین هدایای تبلیغاتی مصرفی می باشد. شما می‌توانید بر روی  ابزارآلات تبلیغاتی  با استفاده از حکاکی لیزری، برند و لوگو خود را تبلیغ کنید و به عنوان هدیه تبلیغاتی خاص جهت تبلیغ مجموعه خود به عنوان هدایا تبلیغاتی مصرفی به مشتریان خود ارائه دهید. 

لباس کار تبلیغاتی فضای بسیار خوبی در اختیار شما قرار می دهد تا تبلیغات مناسبی بوسیله آن انجام دهید. مشاغل دولتی همانند اداره برق، اداره گاز و مشاغل خصوصی مانند نمایندگی خودرو ساز ها، کارخانه جات تولیدی و صنعتی و حتی مشاغل شخصی مانند مکانیکی ها، کارواش ها و شرکت های خدمات نظافتی می توانند از این محصول استفاده نمایند و آرم و لوگوی خود و حتی عبارت و متن را روی آن تبلیغ نمایند. 

ابزار تبلیغاتی

کاربرد ابزار تبلیغاتی در زمینه‌های مختلف

اگر شما قصد دارید نام تجاری و برند خود را تبلیغ کنید بهترین روش استفاده از هدایای تبلیغاتی است که امروزه کاربرد زیادی پیدا کرده است. ابزار تبلیغاتی می‌تواند هدیه خوبی برای افرادی باشد که بیشتر با آن سر و کار دارند. ابزارهای تبلیغاتی از بهترین نمونه‌های ابزار آلات هستند، که دارای وزن و حجم پایین و کاربرد فراوان هستند. که اکثراً به راحتی در جیب جا می‌شوند و می‌توان آنها در همه جا به همراه داشت. همچنین تنوع بسیار بالا یکی دیگر از مزیت‌های آنها است که باعث می‌شود مورد استقبال طیف گسترده‌ای شرکت‌ها قرار گیرد. همچنین ابزار تبلیغاتی با توجه به اینکه شامل اقلام مختلفی از انواع ابزار آلات می‌باشد، انتخاب مناسبی برای اکثر کسب و کارها است که می‌توان آن را به عنوان یک هدیه‌ی مناسب و نفیس که نشانی از برند و نام تجاری شما به همراه دارد، به مشتریان و همکاران ارائه داده شود.

مشخصات ابزار تبلیغاتی

ابزار تبلیغاتی معمولا از بهترین و مرغوب ترین مواد تشکیل شده است که در برابر رطوبت و ضربه مقاومت بالایی دارد. دسته‌های پلاستیکی ساخته شده در این ابزارها به طوری طراحی شده است که به راحتی قابل حمل می‌باشد. ابزار یکی از نیازهای ضروری هر خانه است و می‌توان بر روی آن به راحتی تبلیغات کسب و کار را انجام داد و نتیجه خوبی دریافت کرد. چرا که یک جعبه ابزار بارهای زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد و با هربار استفاده برند و لوگوی شرکت شما دیده می‌شود و ناخودآگاه به ذهن مخاطب سپرده می‌شود. تکنولوژی مورد استفاده برای چاپ لوگو و طرح‌های تبلیغاتی بر روی ابزار تبلیغاتی چاپ لیزر و تامپو است. این تکنولوژی در صنعت تبلیغات بسیار پرکاربرد می‌باشد.